Witaj w Testasy. Świadczymy rozwiązania Covid-19 online!
Testasy. Co nas wyróżnia?

Testasy. Co nas wyróżnia?

Zastanawiasz się w jaki sposób powrócić do normalności w dobie pandemii COVID-19? Chciałbyś żyć jak dawniej, bawić się ze znajomymi bez ograniczeń, poznawać świat? Mamy dla Ciebie łatwe i szybkie rozwiązanie!

Testasy to polsko-szwajcarski start-up oferujący testy na COVID. Co nas wyróżnia na tle innych firm medycznych?

  • Bez względu na rodzaj testu, całą usługę wykonasz bez wychodzenia z domu. Łatwo, szybko i przyjemnie. Wystarczy że skontaktujesz się z nami, zamówisz wymagany test, a badanie wykonasz podczas wideorozmowy pod nadzorem jednego z naszych medyków. Tak działa telemedycyna!

  • Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj testu potrzebujesz, wystarczy że skontaktujesz się z nami. Jedyne informacje jakie potrzebujemy od Ciebie to data wylotu i cel Twojej podróży. Dzięki Testasy będziesz na bieżąco, a zaoszczędzony czas poświęcisz na planowanie swojego wyjazdu.

  • Wracając do Polski nie będziesz musiał szukać laboratorium za granicą, ominą Cię również kolejki na lotnisku. Wystarczy że zabierzesz test ze sobą i umówisz się na wideorozmowę, podczas której wykonasz badanie. Łatwo, przyjemnie, z dowolnego zakątka świata!

  • Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie badania. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, pozostajemy w dyspozycji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Sprawdź ofertę Testasy już dzisiaj i żyj jak dawniej. Testy na COVID pozwolą Ci żyć jak dawniej, a przede wszystkim – czuć się bezpiecznie. Pamiętaj o obowiązujących przepisach sanitarnych i ciesz się życiem. Stay safe and #getTestasy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.