Witaj w Testasy. Świadczymy rozwiązania Covid-19 online!

Najczęściej zadawane pytania

Mam już zestaw, co robić?

Stosujemy oparte o nowoczesne badania kliniczne metody. Nie musisz się obawiać niekomfortowego, tradycyjnego wymazu z nosogardzieli. Bezboleśnie pobierz wymaz samodzielnie pod nadzorem asystenta medycznego. Nasze rozwiązanie jest przyjazne dla osób ceniących sobie komfort, oraz dla dzieci.

Pobranie wymazu odbywa się pod nadzorem naszego eksperta medycznego. Badanie jest bardzo proste do wykonania i nie stanowi problemu samodzielne jego wykonanie.

Testy antygenowe wysyłamy na terenie całej Polski, usługę realizacji badania świadczymy na całym świecie.
Testy PCR ze względu na konieczność wykonania analizy laboratoryjnej realizujemy w Warszawie oraz Poznaniu – pracujemy nad wdrożeniem rozwiązania w całej Polsce!

Test antygenowy (RAT)
Test RT-PCR

Tak, jeśli posiadasz polski adres do wysyłki (akceptowane są również adresy hotelowe) oraz ważny dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd (z dowolnego kraju), możesz zakupić naszą usługę. Formy ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem to paszport lub dowód osobisty.

Nie. Realizujemy badania jedynie w oparciu o zweryfikowane przez nas zestawy. Zakupiony u nas zestaw zostaje od poddany personalizacji uniemożliwiającej falsyfikat.

Zamawiasz zestaw, umawiasz się na wideoporadę z naszym ekspertem medycznym i pod jego nadzorem samodzielnie wykonujesz badanie na obecność wirusa COVID. Na podstawie uzyskanego wyniku otrzymujesz zaświadczenie o wykonaniu testu w języku angielskim na adres mailowy.

Zaświadczenie jest integralną częścią naszej usługi. Każde badanie jest zakończone zaświadczenia z wynikiem w języku angielskim. Wystarczy wykonywać zalecenia zgodne z instrukcją i poleceniami asystenta medycznego.

Testy antygenowe możesz zamówić przez naszą stronę
Testy PCR możesz zamówić przez naszą aplikację klikając na ten napis

W domu, w pracy, w hotelu, w samochodzie i w każdym miejscu, gdzie masz dostęp do Internetu oraz urządzenia z kamerą (telefon, laptop, komputer)

Zestaw otwierasz w obecności asystenta medycznego podczas spotkania na Zoom.

Regularnie monitorujemy zmianę restrykcji na świecie, skontaktuj się z nami a my pomożemy w wyborze odpowiedniego testu.

Producent testów rekomenduje przechowywanie w temperaturze 2-30°C, w zacienionym miejscu.

Oczywiście! Dla komfortu podróży rekomendujemy zabranie naszych testów ze sobą – nie będziesz musiał szukać punktów diagnostycznych za granicą.

Będziemy wdzięczni jak dasz nam godzinę na umówienie badania. Jeżeli jednak potrzebujesz zaświadczenia szybciej – zadzwoń na +48 791 049 780

Kurier InPost (Polska) – 1-2 dni robocze
Kurier Riders (Warszawa) – 5 godzin
Kurier InPost express – do 12:00 następnego dnia roboczego

Tak, potwierdzają to nasi Klienci 🙂

Wynik testu Covid-19 otrzymasz do godziny od realizacji badania.

Rekomendujemy wcześniejsze zaplanowanie podróży, ale pomagamy też w nagłych przypadkach. Jeżeli nie wiesz kiedy powinieneś wykonać test – zadzwoń do nas, pomożemy!