Witaj w Testasy. Świadczymy rozwiązania Covid-19 online!

Nasi Partnerzy

Testasy - Twój zaufany Partner

Dzięki praktycznemu doświadczeniu w zbiorowym testowaniu zarówno online,
jak i offline, Testasy zapewnia najbardziej kompleksowe rozwiązanie do testowania COVID-19,
wspierając firmy w otwieraniu się na swoich klientów i promowaniu bezpieczniejszych miejsc pracy.

BIURA PODRÓŻY

Organizujesz wycieczki? Zadbajmy wspólnie o komfort Twoich klientów. Twoi klienci nie muszą stać w kolejkach w Polsce ani szukać testowych rozwiązań podczas wakacji - wystarczy, że skontaktują się z nami.

INFLUENCERZY

Współpracujemy z największymi influencerami w Polsce i cały czas jesteśmy otwarci na nowe współprace! Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoim zaangażowaniu w Testasy!

EVENTY

Prywatne lub publiczne, małe lub duże, jesteśmy elastyczni w konfiguracji Twojego wydarzenia. W zależności od potrzeb organizujemy zarówno testy online, jak i na miejscu.

HOTELE

Zapomnij o skomplikowanych umowach z laboratoriami, organizowaniu specjalnych pokoi w hotelu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w Testasy, a my zajmiemy się zapewnieniem bezpieczeństwa i bezproblemowych doświadczeń dla Twoich gości.

RESTAURACJE

Nie trać klientów, bo chcesz zapewnić bezpieczeństwo na swoim terenie. Przekieruj ich do nas lub zaoferuj im Testasy pod swoimi drzwiami, a my zapewnimy im bezpieczeństwo w najszybszy i najprostszy możliwy sposób.

KORPORACJE I INSTYTUCJE

Czy Twoi pracownicy podróżują w interesach? A może chciałbyś zabezpieczyć swoje miejsce pracy? Wszystko co musisz zrobić to zaopatrzyć się w Testasy, my zajmiemy się resztą. Oferujemy również testy na miejscu w Twojej firmie.

INNI

Zajmujesz się czymś innym? Jesteśmy otwarci na współpracę z blogami, sklepami, aptekami i każdym, kto ma na uwadze zdrowie swojego otoczenia.